Nude Beach Solaris Porec Vabriga

# Nude Beach Solaris Porec Vabriga

Istra

Vodnjan

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vodnjan
21.03.2017. 13:05 dodajeIvan

Na Istrii je také to krásné pláže. Je velmi prostorné a dobře zařízené. Je vhodný pro všechny, zejména pro kamenné potažených částí a krásně upravené štěrku nábřeží. Beach má částečně skalnatý povrch, ale zde jsou některé úspěšné dovolenou. Nachází se na pláž Solaris u malé zátoky, takže z jednoho konce máte výhled na celou cestu na druhou stranu. V letních měsících je zde přichází velké množství hostů, všichni dobrý čas a užijte si zasloužený odpočinek. Už příští sezónu kniha vaše místo, nás navštívit a vidět krásu naší pláže plaže.Naturist Camp Resort SolarisNa z Naturist Camp a komplex Solaris, jeden z nejpopulárnějších nudistických kempů v této oblasti. Kemp se nachází v Tar Vabriga, pouhých 10 km severně od Poreče. Kemp se nachází na poloostrově Lanterna, 2,5 kilometrů členitého pobřeží. Resort dokonce nabízí ubytování v pokojích a apartmánech. 

 

Naturist Camping Solaris Beach Fotografie


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala