Katamarán Olib Silba 2019

# Katamarán Olib Silba 2019

Sjeverna dalmacija

Silba (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Na této stránce najdete informace o pořadí plavby a cenách dopravce Miatrade d.o.o. (miatours) plavící se na trase mezi Zadarem Premuda Silba Olib a Pula Unija Mali Lošinj Ilovik Silba Zadar. Ceny a jízdní řád jsou v roce 2019. Oficiální informace můžete zkontrolovat na stránkách miatours.hr. Lístky si můžete zakoupit v prodejních místech všech měst, kde linka běží. Váš nákupní vozík můžete zkontrolovat na adrese miatours.hr/support-support Maximální přípustná zavazadla jsou 20 kg na jednoho cestujícího a jsou zdarma. Domácí zvířata mohou být přepravována pouze v případě, že nepředstavují nebezpečí nebo rušení cestujícím nebo lodím. Flotila lodí vlastněná Miatrade d.o.o. jsou rychlé lodě Katamarány Princ z Zadaru délka 38 metrů kapacita 300 cestujících a malých sirén délka 26 metrů kapacita 180 cestujících. Trajekt nepracuje na těchto trasách.

Olib Silba navigační pořadí a ceny 2019


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala