Solaris Šibenik - průvodce. Hotely, pláže, vodní park

# Solaris Šibenik - průvodce. Hotely, pláže, vodní park

Sjeverna dalmacija

Šibenik

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Solaris Šibenik je turistické letovisko, které se skládá z 5 velkých hotelů a velkého počtu karavanů a bungalovů, asi 5 km od centra Šibeniku. Středisko je plné obsahu pro dospělé a dětské atrakce. Téměř neexistuje žádný obsah, který si zákazník nemusí přát v Solarisu, od stravování, zábavy, sportovních aktivit a obsahu pro děti.

Solaris je také označován jako přírodní park, který mohou všichni hosté vyvolat ihned po příjezdu do letoviska s rozlohou 45 hektarů travnatých oblastí a více než 10 hektarů borovicového lesa, kde je vysázeno 75 000 rostlin rostlin a květin. Dominantou lokality jsou olivy, z nichž 1500 je použito v osadě, olej je produkován v olivovém háji dalmatské etno vesnice a nejstarší olivy jsou starší 2 000 let. 
Maslina solarissolaris šibenik croatia

Ubytování v Solaris ŠibenikUbytování ve středisku najdete v pěti hotelech a každý hotel je tematicky přizpůsoben různým typům hostů.

Hotel Ivan SolarisHotel Ivan Solaris je označen značkou Bussiness Hotel a je určen pro obchodní hosty. Hotel je moderní a luxusní a nabízí vysokou úroveň pohodlí a elegance. Hotel je vyzdoben ve středomořském stylu, který perfektně zapadá do jeho okolí. Hotel má venkovní bazén a wellness a lázeňské centrum s krytými vyhřívanými bazény.Hotel Ivan solaris Šibenik

Hotel JureHotel Jure Solaris nese značku hotelu Lifestyle. Určeno pro mladší hosty, kteří si chtějí odpočinout a bavit se. Hotel se nachází hned vedle Bílé pláže, která je považována za jeden z nejkrásnějších na Jadranu, a pro ty, kteří dávají přednost koupališti, je k dispozici velký venkovní bazén se sladkou vodou.

Hotel Andrija SolarisHotel Andrija se také nazývá dětský hotel a první tématický hotel pro děti v Chorvatsku. Hotel se nachází hned vedle aquaparku a rodinné pláže, která je určena pro děti. Celý hotel je určen pro rodiny s dětmi.

Hotel Niko SolarisHotel Niko poskytuje příjemnou a intimní atmosféru díky své poloze uprostřed bujné vegetace. Kromě hotelu je zde velký bazén a pro ty, kteří si více užijí moře, je pláž jen pár minut odtud.

Hotel JakovHotel Jakov se nachází u aquaparku v letovisku, jen asi sto metrů od pláže a může se pochlubit útulným interiérem klasického designu se spoustou denního světla. Hotel nabízí 2 menší balkony a několik barů a restaurací.

Domy a bungalovy SolarisPro všechny hosty, kteří chtějí více soukromí a chtějí se vyhnout přeplněným hotelům, nabízí Solaris karavany a bungalovy v borovém lese u moře. Solaris kamp kućice i bungalow

Pláž SolarisV turistickém středisku Solaris na břehu dlouhém 4 km najdete 5 atraktivních témat na pláži. Písečná pláž v centrální části letoviska je největší a nejatraktivnější, a to až do obsahu v letovisku. Pláž Solaris Club je ideální pro mladší lidi, kteří chtějí mít na pláži koktejly s hudbou v pozadí. Před lázeňským a wellness centrem je Solaris Spa Beach. Solaris Family Beach je určena pro rodiny s dětmi. Malé oblázky a žraloci jsou ideální pro děti. Solaris Camping Beach je součástí kempové oázy, nejbližší pláže pro hosty ubytované v kempech. Přístup na pláž je zdarma.Solaris plažeBeach solaris sibenikBeach plaža solaris

Aquapark Solaris - vodní parkAquapark Solaris je určitě oblíbeným místem pro všechny děti ve středisku. Četné sáňky, postřikovače, vodopády a bazény potěší všechny děti. Vodní park se rozkládá na ploše 8 000 metrů čtverečních a pojme 1000 osob najednou. Vodní park není omezen na děti, ale mnoho rodičů si ho užívá. O bezpečnost dětí je pečováno mnoho záchranářů, aby rodiče mohli nechat své děti v parku a postarat se o další výhody osídlení. 

Nabídka stravování v rezortu SolarisStředisko oplývá restauracemi, kavárnami, kluby. Mimo nabídku restaurace je mimo hotel 5 restaurací a každý hotel má vlastní restauraci. Nejoblíbenější a nejatraktivnější restaurací v letovisku Solaris je určitě dalmatská etno vesnice. Skvělé kamenné prostředí, které nenechá nikoho lhostejným, je ideálním místem k ochutnávání dalmatských specialit. Etno selo restoan solaris šibenikEtno restoran solaris

Obsah v letovisku Solaris

Vesnice dalmatské etno

Restaurace Trattoria Mediteraneo

Gril Restaurant Sibinum

Palác Solaris Sweet Dreams

Lucerna na pláž a občerstvení

Beach & Snack Bar Sun

Beach Bar & Restoraunt Bongo

Atlantis rychlého občerstvení

BARS

Vinárna

Solaris Legend Beach Club

Solaris Palma Beach Club

Noční klub

Beach Bar Lagoon

Beach Club 55

Zahradní bar

Kapitánův klub

SPORTOVNÍ

Solaris Golf Park

Solaris Sport

Míč míč

Pirate Adventure Minigolf

Tenisové kurty

Pláž Valleyball

čůrání

OBSAH PRO DĚTI

Solaris AQUAPARK

vodní skluzavky

Dětské hřiště

Express Train

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala


  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala