Pláž Drazica na Cres

# Pláž Drazica na Cres

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Cres
14.04.2017. 11:56 dodajeIvan

Na některých místech jsme dokázali uklidnit skalnaté pobřeží, a tak nabídneme našim hostům místo, kde si odpočinout a užít si a znovu ukázat přírodní povahu našeho pobřeží. Pláž Drazica se nachází v malém zálivu, skrytém skalami a skrytým pod borovicemi. Je to samo o sobě uspokojivé, ale hlavně jsme zvýšili kapacitu pláže betonovými platnami, které budou skvělé pro opalování a skákání v moři. Nedaleko se nachází zátoka Mali bok a pláž Kovačine. Voda podél pobřeží je šikmá, vhodná pro všechny lidi a je příjemně teplá. Moře má krystalický zelený odstín, což je zvláště zdůrazněno silným slunečním světlem. Kontrast s těmito barvami dávají zelené jehlice borovicového lesa a v dálce vidíte červené střechy domů a menší budovy v Cresu. Nad pláží se rozkládá promenáda a tam jsou také olivovníky, které doplní dojem. Přijďte nás navštívit a užijte si tuto část Jadranu. Čekáme na vás.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala