Grabar Cres Chorvatsko pláž

# Grabar Cres Chorvatsko pláž

Kvarner

Cres (otok Cres)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Cres
14.04.2017. 11:47 dodajeIvan

V samotném městě Cres, poblíž tohoto přístavu, byla tato malá městská pláž schopná stlačit. Pláž Grabar se nachází u silnice - ulice Obale sv. Benedict. Vedle pláže se nachází městské zařízení, se zvláštním důrazem na staré historické budovy, jako je benediktinský klášter sv. Petr apoštol. Město je touto pláží, ale přesto krásné a čisté. Moře je také čisté, krásné a trochu teplé pro koupání. Za pláží je řada borovic se světlým stínem a zde najdete také celou řadu turistických zařízení. Hlavní část pláže je oblázková, s betonovými prkny táhnoucími se po výše zmíněné ulici. Marina obohacuje pohled s velkým množstvím luxusních jachet, které se nacházejí v klidném moři, pokryté silným slunečním světlem. Pokud jste v Cresu a nabídnete vám šanci, pojďte sem, přinejmenším na příjemnou procházku odpoledne. 

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala