Muzeum města Crikvenica

# Muzeum města Crikvenica

Kvarner

Crikvenica

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Muzeum města Crikvenica je veřejná instituce, založená v roce 2008 městem Crikvenica. Muzeum pracuje s hlavním úkolem as cílem sbírat, uchovávat, dokumentovat, studovat a prezentovat kulturní dědictví z oblasti města Crikvenica a okolí. MGC je místní, komplexní muzeum, které sbírá předměty, které zachycují život ve městě od pravěku do konce 20. století.

Úkolem muzea je zkrátka zkoumat minulost, starat se o předměty, které tuto minulost dokumentují, a konečně a nejlépe prezentovat občanům zajímavé podrobnosti společné minulosti.

Dnes muzeum obohacuje svou historickou, kulturní a turistickou nabídku. Vzhledem k nedostatku adekvátního muzejního materiálu nemá muzeum stále možnost zřídit stálou expozici muzea.

Přesto je hodnota muzea zřejmá jak pro město, tak pro občany Crikvenice. Je historickým kulturním a turistickým centrem města. Muzeum města Crikvenica chce svými aktivitami a spoluprací s jednotlivci, sdruženími, místními institucemi, vědeckými institucemi a dalšími muzei uznávat a prezentovat hodnoty kulturního dědictví této komunity, čímž je činí rozpoznatelným na obrazu Chorvatska.

Pracovní doba výstav:

1. - 15. září

9-13 a 18-22 každý den

16. září až 31. května

Úterý - neděle 10:00 - 14:00

Pondělí a svátky uzavřeny

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala