Pláž Prilovo Vis Chorvatsko

# Pláž Prilovo Vis Chorvatsko

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vis
08.03.2017. 10:44 dodajeIvan

V severní části Vis, na ostrově Vis je pláž krásných středních velikostí oblázků. Oni jsou obsazeni čistými vodami Jaderského moře a ohříváni silným sluncem. Takové jsou ideální základy pro ležení a odpočinek. Projíždějící lodě v dálce zdobí celkový dojem a nebudou bránit vašim myšlenkám. Krása pláže je v jeho jednoduchosti. Kdekoli se otočíte, uvidíte pouze plochý povrch, občas viditelný se světly, šumivými vlnami. Když máte spoustu koupání a ležíte na pláži, jděte na procházku a jděte na procházku před západem slunce. Nad pláží máte lavičky, které lze nejlépe vidět z krásy popsaných scén. Věříme, že se vám bude líbit. Nebudete lhostejní - bezpečné. Doporučení: Pláž Stiniva Vis, Pritiščina Vis.Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala