Pláž Uvala Rogačić Vis Chorvatsko

# Pláž Uvala Rogačić Vis Chorvatsko

Srednja dalmacija

Vis (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vis
08.03.2017. 10:29 dodajeIvan

To není obyčejná pláž, kterou jste navštívili. Je to zátoka používaná pro vojenské účely v bývalé Jugoslávii. Zde jsou tunely, tzv. Úkryty pro bývalé vojenské ponorky JNA. Nicméně kvůli velkému zájmu našich hostů jsme se rozhodli představit záliv turisticky. Dnes je tu opravdu mnoho hostů. Každý chce vidět živé moderní úkryty, které dnes nemají žádný účel. Přesto existují určité historické období. Moře v této zátoce je klidné, krásné a velmi čisté. To je důvod, proč nás taková návštěvnost nepřekvapuje, zejména luxusní jachty a plachetnice. Přicházejí zde, aby se mohli těšit pravým milovníkům námořního cestovního ruchu. Neexistuje lepší místo, než k tomu, aby ukotvila jachtu a vychutnávala si slunce. Podívejte se na fotky a zaujměte modré spektrum barev v této části Jadranu. Doporučení: Pritiscina Vis.Near: JNA Podmořský přístřešek

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala