Beach St. Ivan Pula

# Beach St. Ivan Pula

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Pula
30.03.2017. 08:27 dodajeIvan

Beach St. Ivan se nachází na mysu a do kontaktu s moře v zálivu sv. Velmi pěkné, čisté a dobře vybavené. Tato pláž je populární, což není překvapující, za to, že se místo nachází. Celá tato část Puly je hojně navštěvované, včetně okolních pláží. Beach St. John je tvořena drobnými oblázky, které mohou ještě objevit zatoulaný mírně větší oblázky. Moře je velmi jasné a krásné barvy. To je příznivé pro plavání a přístup do moře je snadné a pohodlné pro každého. V moři se nachází vodní park, které děti milují, a kousek dál je oplocený prostor pro plavce. V místě je dost a v moři a na pláži. Ačkoliv se zdá, že tato pláž je naplněn do posledního místa, které není tak. Je tu prostor pro více hostů, a to je druh pozvání pro všechny, kteří čtou. Podél pláže se nacházejí restaurace s vhodným výběrem jídel a nápojů, ubytovacích zařízení a další, které k tomu patří. Nedaleký les poskytuje vynikající kontrastní barvy, které pracují pláž a moře, ale není tam žádný přirozený odstín, protože lesy husté a nepřístupné. Si můžete odpočinout zdarma navštívit nedaleké kavárně nebo restauraci a užít si zbytek dne. Pohled z terasy je fenomenální, a zvuky přicházející od pláže.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala