Beach Centinera Banjole Pula

# Beach Centinera Banjole Pula

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Pula
30.03.2017. 15:31 dodajeIvan

Bay Cintinera nese stejnojmenné pláže. Někteří nazývají Centinera, ale to přijde na stejné pláži, ten v Pule, který má výhled na ostrůvek Frašker. Na pláži je široká, štěrk a velmi krásné. Populární a stále navštívil rok co rok. To přispělo k bohatým výběrem nedalekých restaurací a velké množství ubytování pro turisty. Samotná pláž je oblázková, s velké betonové molo ve středu, trochu pozadu jsou vysoké větve borovic. Je tu spousta stínu, ale v případě, že jste nenašli oblíbené místo ve stínu, doporučujeme zastavit kavárně nebo restauraci. Nabídka jídel a nápojů byla výborná a výhled z terasy se dát pauzu a ty najumornije. Moře je mělké vodní zábavní park - skvělé místo pro děti a mladé goste.Centinera HotelNa pláž se jmenuje hotel. Hotel Centinera se nachází 6 km jižně od Puly má 151 pokojů a krytý bazén. Více informací lze nalézt na centinera.com 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala