Ambrela Beach Pula Chorvatsko

# Ambrela Beach Pula Chorvatsko

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Pláž Amber je jedna z nejoblíbenějších pláží v Pule, která se nachází v turistické oblasti Verudela, na západní straně poloostrova a pokračuje na pláži Brioni. Nedaleko se nachází oblíbená pláž Puljska Hajvajka. Od centra města Pula se nachází zhruba 4 kilometry. Pláž má modrou vlajku pro čistotu moře, čistotu pláže a nabídku. Vzhledem k mírným vstupům do moře jsou oblázky Ambrel velmi oblíbené pro rodiny s dětmi. Na pláži si můžete pronajmout slunečníky a lehátka a vychutnat si různé sportovní a adrenalinové aktivity. Pokud jste trochu daleko od centrální části oblázkové pláže můžete najít stín v nedalekém borovém lese, v těchto částech je skalnatá pláž s menší oblázkové pláže. Objekty v okolí: Ambrela Bistro & Beach Bar Verudela 5 (100 m), Zeppelin Beach & salonek bar Zlatne Stijene, zátoka Saccorgiana (200 m), restaurace Histria (200 m), kavárna a restaurace E & D (200 m)Pláž Ambrela Pula


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala