pláž Verudela park Pula

# pláž Verudela park Pula

Istra

Pula

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Pula
30.03.2017. 11:33 dodajeIvan

Na jižní straně poloostrova Zlaté skály, s výhledem na ostrov Fratarski, tam je opravdu krásná pláž Verudela. Na fotografiích můžete vidět a sledovat krásu pláže, ale my určitě napsat pár slov o tom. Na pláži se nachází v Pule, je hojně navštěvované a krásně zdobené. Kromě toho je pláž Verudela je velmi dobře vybaven, proto se omezíme jen sprchy a převlékárny. K dispozici jsou také doprovodné restaurace a betonové plošiny pro snadné plavání a skákání do vody. V restauraci s výhledem na pláž nabízí skvělé jídlo a pití, a výhled z terasy. Pohled do dálky, se můžete těšit na modré moře a vidět siluetu uvedených mnichů ostrova. Na pláži si můžete pronajmout šlapadla, ale existují i ​​jiné předpoklady pro zábavu v moři. Zde každý ocení, od nejmladších až po staré manželské páry. Vítejte na nás všech, a včas jste želimo.Plaža Verudela Park resortNa pláž se nachází turistické středisko Park Plaza Verudela, který nabízí krásné a dobře vybavené apartmány na jižním pobřeží Istrie.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala