Lipauska pláž - Bibinje

# Lipauska pláž - Bibinje

Sjeverna dalmacija

Bibinje

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Bibinje
15.02.2017. 14:10 dodajeIvan

Pláž je oblázková v některých oblastech, ale lze nalézt také čekají přerostlé plevele nízká. Zelená část pláže je v přírodním odstínu, zatímco na štěrk část se mohou opalovat. Na pláži je dětské hřiště, se skluzavkou, které děti milují. Zábava je zaručena pro ně, a po hře si můžete osvěžit v moři, které je jen pár metrů od hřiště. Místní bary se nacházejí v těsné blízkosti pláže, a ochotně pozdravit každého hosta. Po opalování a koupání těžké, sedět v kavárně a vychutnat si výhled na pláž a modré před vámi.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Plaža Lipauska je prva plaža u Bibinjama ako dolazite iz smjera Zadra. Plaža je šljunčana i s borovom šumom u pozadini koja osigurava hlad za veći dio plaže. Na plaži možete pronaći dva tri kafića u kojima se možete rashladiti uz piće ili sladoled, a za one koji više vole sport tu je teren za odbojku na pijesku.
Šime Bugarija
is owner of an apartment >


  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala