Beach Punta Rozica Bibinje

# Beach Punta Rozica Bibinje

Sjeverna dalmacija

Bibinje

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Jedním z hlavní pláži v Bibinje - Beach Punta Rozic Bibinje než průměrné sezoně dostal zcela nový vzhled. Zařízené a vybavené nezbytnými rekvizitami. Beach má vše, co kupující potřebuje, a hloubka moře zve všechny zkušený hodit do vody a plaval. Na hranici s moře, pláž je písčitá, ale místo pro slunění a relaxaci jsou plně zařízené stavebnictví, což umožní pouze zákazníkům snadněji řídit zemi. Bibinje tímto způsobem znovu potvrzuje své touhy - které se rok od roku lépe plnit své hosty. Cestovní ruch je hlavní průmysl BIBINJAC, ale domácí směr běží celé místo. Podél pláže se nacházejí restaurace, kde se můžete osvěžit při odpočinku mezi plavání ve vodě.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Do plaže Punta Rožica u Bibinjama možete doći ako krenete od staroga sela pa prema naselju padrele. Plaža je šljunčana i betonska a nekoliko koraka nakon što uđete u more je pijesak. Na plaži se od sadržaja nalazi jedan kafić, no samo par minuta pješice prema starom selu se nalazi nekoliko restorana, kafića i trgovina. Uz plažu se nalaze nekoliko stoljetnih borova koji osiguravaju hlad za sve goste koji žele izbjeći jako suce. 
Šime Bugarija
je majitel ubytování >


Šime Bugarija
je majitel ubytování >
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala