Pláž Punta Bibinje

# Pláž Punta Bibinje

Sjeverna dalmacija

Bibinje

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Bibinje
25.01.2017. 08:31 dodajeIvan

Pokud budete mít cestu do slonoviny královny Heleny, a dostanete až do konce, v této části se setkáte s jinou pláž v Bibinje. To je Punta pláž, na malém poloostrově s formami pobřeží zátoky, konkrétně přístřešek pro lodě v přístavu. Na pláži se neizoluje, což znamená, že máte opravdu spoustu možností pro odpočinek, rekreaci, nebo sedět v místní kavárně a osvěžit s pitím. V blízkosti jsou mnohé kluby, které jsou otevřené do pozdních nočních hodin, vhodné pro hosty, kteří zůstanou po dobu několika dnů. Bibinjci vyjde vstříc vám, jak se sluší skutečné hostitele, ctít ty gurmánské pokrmy a ukázat vám, jak si užít moře. A když vás omrzí koupání, poté, co v teple a suchu, doporučujeme vám přejít na volné chůze malou cestu kolem přístavu. Užijte si krásné lodě, které plují v modrých barvách moře. V blízkosti pláže a potápěčský klub, ale to je, když se nepotápějte je to příležitost učit se.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
Plaža Punta, ili kako je Bibinjci nazivaju Kraju Punte jer najpoznatija i najpopularnija plaža u Bibinjama. Plaža je šljunčana, a od sadržaja na plaži tu je Bibano bar, nekoliko kućica za piće, sladolede, palačinke, kukuruze i jedan fast food. Za one željne sportskih aktivnosti tu su dva terena za odbojku na pijesku na kojima se ljeti povremeno održavaju i turniri. Osim toga na raspolaganju su vam i skuteri za vodu i banane za najam odmah ispod Bibano bara. 


Šime Bugarija
is owner of an apartment >
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala