Pláž Danče - Dubrovník

# Pláž Danče - Dubrovník

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Dubrovnik
14.03.2017. 07:58 dodajeIvan

Jedná se o jednu z nejstarších pláží v Dubrovníku. Nachází se pod klášterním komplexem s kostelem sv. Marija, pod parkem Gradac, jen dvě stě metrů od Starého Města. Je vyrobena z hornin s betonovými deskami pro snazší opalování a vstup do vody. Dance Beach se táhne k otevřenému moři. To znamená, že ve větrných dnech kouření jugo a maestral není chráněn před vlnami, proto se nedoporučuje dětem ani slabším a nezkušeným plavcům. Podél pláže, během sezóny, máte kavárnu s osvěžující nápoj. Když se opalujete a díváte se vzdáleně od moře, vychutnejte si oblíbený nápoj, který jste si objednali. Z pláže je vidět stěny starého města a procházka velkými kruhy, které celkově působí dojmem. Doporučení: Pláž Bellevue Dubrovnik, pláž Lapad Dubrovnik.Vybaveno: Gradac Park

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala