Pláž Banje - nejlepší pláž v Dubrovníku

# Pláž Banje - nejlepší pláž v Dubrovníku

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Dubrovnik
30.08.2017. 15:36 dodajeIvan

Banje Beach je nejznámější a nejoblíbenější pláž v Dubrovníku. Je to hlavní městská pláž a nachází se na ploče, na východní straně městských hradeb.
Pláž se stala orientačním bodem města, a proto jsme ji konkrétně popsali a vložili do této kategorie. Je to určitě jedna z památek Dubrovníku.Je to oblázková pláž rozdělená na dvě části - jak Dubrovník rád vtipkuje - pláž má "část pro bohaté a část pro chudé". Jedna část pláže je volná a nejsou zde lehátka a slunečníky, zatímco přístup do druhé části pláže je povolen pouze s půjčovnou lehátek.

Obsah na plážiNad pláží je koktejlový bar, kde máte vynikající koktejl a další osvěžující alkoholické a nealkoholické nápoje.

Vzhledem k tomu, že pláž je velmi blízko Starého Města, mezi hotelem Excelsior a Lazaret v Dubrovníku máte nádherný výhled na všechny strany. Přímo z pláže můžete sledovat staré městské hradby, možná se podívat na hotely nebo odpočinout při pohledu na otevřené moře, které právě přerušují malý ostrov vpředu.Pláž Banje je štěrková a bohatá v pestrých zařízeních. Na pláži a na pláži jsou stravovací zařízení. Zvláště chceme rozlišovat restaurace, které nabízejí kromě jiných pokrmů i skutečné speciality Dubrovníku, a tam je kavárna, kde budete odpočívat a stínit se od silného slunečního svitu s bílými lavičky nebo oddělenými separáty. Na pláži se nacházejí sprchy, šatna, lehátka a slunečníky, které jsou pronajaty. Kromě slunce a moře na této Dubrovnické pláži je možné využívat vodní sporty, jako jsou vodní skútry, paragliding, vodní skútry, banány a podobné atrakce.

Noční život u plážePři opuštění slunce je pláž plná hostů, kteří hledají noční zábavu. V blízkosti pláže máte dostatek místa na noc a vychutnáte si dobrou hudbu. Pláž Banje se promění v nejžádanější místo na noc. Mladí lidé mají dobrou společnost, hudbu a osvěžující nápoj.

Objekty v okolí: restaurace Taverna Rustica (100 m), restaurace Banje Beach a noční klub (50 m), Lazareti (50 m), restaurace Komarda (50 m)

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala