Nejkrásnější pláž v Dubrovníku - Copacabana Beach Dubrovnik Chorvatsko

# Nejkrásnější pláž v Dubrovníku - Copacabana Beach Dubrovnik Chorvatsko

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Dubrovnik
06.09.2017. 10:31 dodajeIvan

Nedaleko od Dubrovníku, pouhých 5 kilometrů od Starého Města, je přinejmenším neobvyklá pláž, neobvyklá. Přijďte navštívit pláž Copacabana, zábava je zaručena.
Copacabana je název jedné z nejoblíbenějších pláží v Dubrovníku. V posledních letech se stala ještě oblíbenou, a to zejména kvůli bohatému obsahu pro hosty, který je do značné míry jedinečný a speciálně určený pro hosty této pláže.Pláž se nachází na úpatí solária Solitudo u Babin Kuk. Je oblázková a nachází se naproti ústí Omble na Jadranu. Díky tomu jsou teploty v horkých letních měsících vždy příjemně osvěžující. Copacabana je dobře vybavená pláž, takže můžete najít veškeré vybavení, které dnešní pláže mají.

Zajímavá pláž CopacabanaJe jistě zajímavé poznamenat, že Copacabana na Lapadu je první chorvatská pláž s uměleckými sochami a instalacemi v zahradním prostředí. Je to zvláštní zážitek, ve kterém hosté opravdu požívají sebe. Tato nabídka vám dává zvláštní zkušenost nebo zkušenosti, s nimiž se setkáte na jiné pláži.

Nachází se na poloostrově Lapad, který je navíc krásný. Zdá se, že Copacabana je na ostrově a většina z toho dává takový dojem. Nachází se na severní straně poloostrova, pod turistickým letoviskem Babin Kuk nedaleko starobylého města Dubrovník.

Již jsme zmínili, že pláž je oblázková, ale existují i ​​betonové části. Moře je většinou mělké, což je ideální pro rodiny s malými dětmi. Z pláže je nádherný výhled na ostrov Daksu a Elafite, zatímco na druhé straně vás okouzlí výhled na dubrovnický most, který je na světě jedinečný. Pláž byla speciálně vyvinutá pro osoby se zdravotním postižením.

Pokud chcete, můžete si půjčit kajak na pláži a zažít zvláštní kouzlo, plachtění na vnější straně poloostrova. Kromě zmíněného obsahu na pláži máte volejbalové kurty, skvělé aquagan, parazalování a možnost jet na banány a vany. Pro méně kvalifikované osoby je vodní lyžování a různé další aktivity. Na pláži je možné si pronajmout lehátka a slunečníky, stejně jako různé doplňky pro vodní sporty.

Bary u pláže jsou skvělým místem k odpočinku během dne, ale také večer, kdy se slunce zmenšuje. bezprostředně po západu slunce se kavárny změní na noční bary se skvělou hudbou a velkým výběrem koktejlů a dalších osvěžujících nápojů. Přijďte a užívejte si.

Objekty v okolí: Copacabana Beach bar (50 m), Coral Beach Club (200 m)

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala