Pláž Banje Dubrovnik Chorvatsko

# Pláž Banje Dubrovnik Chorvatsko

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Pláž Banje je nejoblíbenější pláž v Dubrovníku. Nachází se v bezprostřední blízkosti Starého města ve východním směru, mezi dvěma luxusními hotely v Dubrovníku. Pláž je oblázková a dobře vybavená. Stejně jako hlavní pláž ve světovém oblíbeném městě je pláž Banje vybavena veškerým vybavením, které mohou hosté potřebovat. Opalovací krém na našich fotografiích demonstruje, jak je pláž oblíbená. Pokud máte rádi fotografie, milovníky davu a dobré restaurace, rezervujte apartmán příští sezónu a přijďte na naši pláž. Čekáme na vás. Doporučení: Pláž Sveti Jakov Dubrovnik.

Nearby: Lazareti, Banje Beach Restaurace a noční klub, Taverna Taverna Rustica, Hotel Excelsior Dubrovnik, Restaurace Victoria & Lounge Bar, Revelin Culture Club

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala