Pláž Sveti Jakov Dubrovník

# Pláž Sveti Jakov Dubrovník

Južna dalmacija

Dubrovnik

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Dubrovnik
13.03.2017. 15:52 dodajeIvan

Pokud jdete po pobřeží k Dubrovníku, od jihu k severu, půjdete na pláž Sveti Jakov, než vstoupíte do města. Je ukrytý pod útesy, s borovicemi zakrytými ve skalách, ale lze je snadno dosáhnout malými schody na jedné straně. Pláž je vyrobena z malého štěrku a poskytuje působivý výhled na Dubrovník a mnoho lodí, které přicházejí a odcházejí. Tato pláž je oblíbená a nemusíte být překvapeni slunečníkem a velkým množstvím lehátek na pláži. Vedle pláže je krásně zdobená, kamenná-rámová restaurace s terasou a výhledem na moře. Pláž je romantická, velmi vhodná pro páry. A další jsou samozřejmě vítány. Těšíme se na Váš příjezd, doufáme, že s námi budete mít krásný čas a příjemný čas na malé pláži. Blízko: Kanoba Sveti Jakov, Sv. Jakov


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala