Pláž Porta Šešula, Mali Losinj

# Pláž Porta Šešula, Mali Losinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Oni volali Porta Šešula. Je to přírodní pláž krásné scenérie. Je izolovaný a často navštěvovaný, většinou z moře, ale někteří hosté pocházejí z pevniny. Jachteři rádi to dělají, zejména kvůli čistému moři a pláži má skalnatý a nepřístupný břeh. Pláž je opravdu krásná, ale většinou nepřístupná. Je vyrobena z hrubých skal, které se pyšní krásou, ale také připomínají, že příroda musí být respektována. Moře je tiché, krásné barvy a příjemně teplé. Je to opravdová kombinace, jak ukotvit jachtu před břehem a užít si letního slunce. Na pobřeží nejsou velké davy, takže námořníci budou mít téměř úplný klid. Několik objektů u pláže obdrží své hosty a to je. Jen pár lidí na pláži a něco na člunech si může vychutnat svůj malý kus Jaderského moře. Nedaleko od této pláže leží zátoka Vela Draga.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala