Stříbrný záliv Mali Lošinj

# Stříbrný záliv Mali Lošinj

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

V Čikat u Mali Lošinje se nachází krásná pláž s názvem Srebrna uvala. Pláž je nádherně vyzdobená, krásná a dobře vybavená. Kromě sprch, šatny a pláže jsou k dispozici stravovací zařízení a ubytovací zařízení. K dispozici je samozřejmě dlouhá promenáda, která je večer osvětlená. Pohled z pláže je vynikající. V blízkosti se nachází krásný záliv Veli Žal. Mořská modrá jen ve vzdálenosti siluety ostrova Susak. Moře je mimořádně čisté, klidné a příjemné. Na mořském dně se nachází vodní park, skvělé místo pro děti a mladé lidi, které se mohou bavit, zatímco jejich rodiče odpočívají na pláži nebo na terase místních kaváren. Pokud jste blízko, zveme vás na pláž. Jsme přesvědčeni, že si užijete a zažijete konečnou dovolenou.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala