Pláž Zabodarski

# Pláž Zabodarski

Kvarner

Mali Lošinj (otok Lošinj)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Těsně pod letištěm Mali Losinj se nachází tato krásná pláž Zabodarski. Naše pláž je ohraničena skalami, které vystupují z moře a štěrkem na hlavní části. Moře na břehu je dostatečně mělké, aby děti mohly hrát a dospělí občas ochladí, když se slunce stává příliš velké. Po několika metrech od pobřeží můžete namočit, ponořit se a užít si vodu zcela. Pohled z pláže, kromě skal, které jsme zmínili, se může pochlubit siluetou malého ostrovce Zabodarski. Pláž je pojmenována po něm, protože ostrůvek jasně vidí a dominuje krajině. Na pláži nejsou žádné velké davy, což je zvlášť vhodné pro lidi, kteří mají rádi klid a klid. Pokud jste tento příběh našli, zveme vás, abyste sem přišli a strávili nejhezčí okamžiky dovolené. Hledáte fotografie zvířat v zemi Mali Lošinj?

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala