Plážový bar Paltan Banjole

# Plážový bar Paltan Banjole

Istra

Banjole

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Banjole
30.03.2017. 15:37 dodajeIvan

Poněkud izolovaný od vesnice a turistických zařízení pláži Paltan poskytne potřebný klid a pohodu. Samozřejmě, pokud hledáte pro dovolenou bez velkého hluku, davy a okolní události, pak tato pláž je ideální pro vás. Nachází se v obci Banjole, ale mimo městských zón. Pláž je oblázková, s klidnou a příjemnou teplého moře. Na pláži máte lavičku, a na některých místech i borovice pracují vynikající přirozený odstín. Navštivte náš pláž, zvláště pokud patříte do výše zmíněné skupiny -, kteří mají rádi klid a pohodu. Zde nebudete rušit velký dav, nebo průchod velkého počtu lidí. Přejeme Vám příjemný pobyt a dovolenou, kterou zaslužili.Paltana Barn K dispozici je také Paltan bar, kde se můžete občerstvit v baru ve večerních hodinách konají různé zábavy.

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala