Pláž Centinera Banjole Istrie Pula

# Pláž Centinera Banjole Istrie Pula

Istra

Banjole

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Centinera Beach se nachází v obci Banjole v borovém lese a poskytuje stín všem hostům, kteří se chtějí skrýt před soudcem. Pláž je částečně oblázková a částečně skalní. Je ideální pro děti, protože má spoustu mělkých částí. Z pláže je možné si pronajmout lodě, lehátka, deštníky, vodní kola, malý vodní park pro děti a gastronomickou nabídku, v okolí je několik restaurací a barů. V sezóně jsou také animátoři, kteří animují hosty zdarma několikrát denně. Nedaleko se nachází oblíbená pláž Paltana Banjole.Plaza je vhodná pro děti a je skvělým místem pro rodiny s dětmi díky bohaté nabídce, množství vodních aktivit a mírným vchody do moře. Parkování je zdarma. Nevýhodou je příliš velká nálada v srdci sezóny. Nedaleko se nachází aréna Indie, kemp Peškera a tábor Diana.

otografie: .medulinriviera.info


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala