Beach Camp Indie v Pule

# Beach Camp Indie v Pule

Istra

Banjole

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Banjole
30.03.2017. 15:21 dodajeIvan

Indie Beach se nachází v blízkosti turistického střediska stejného jména, a na pláži se nachází potápěčské centrum se stejným názvem. Pláž je vyrobena z rovinných ploch horniny. Moře je klidné a příjemné teplo. Za pláží je les se spoustou stínu, stejně jako stravovací zařízení. Zatímco na pláži se můžete opalovat a koupat se v moři, sem hlavně milovníky potápění a objevování podmořského světa. Máte-li touhu hledat pod hladinou moře, přijďte a objednat prohlídku s profesionalcima.Kamp Arena India BanjoleKamp Arena Indie se nachází v blízkosti místa Banjole nedaleko Puly na malém poloostrově. V kempu je tichý, obklopené borovými lesy a krásné pláže a kapacita tábora je 1500 osob. V kempu jsou dvě restaurace a velké množství sportovních aktivit.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala