Ostrov Pag - pláž Bošana

# Ostrov Pag - pláž Bošana

Sjeverna dalmacija

Bošana (otok Pag)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Bošana
27.01.2017. 13:39 dodajeIvan

Bošana je malé místo na ostrově Pag, jen pár kilometrů severně od města Pag. Zvláštní reliéf této oblasti je ukrytý krásnými plážemi, které bychom řekli - uvízlé mezi strmými skalami, které se vrhají do moře. Z nádherných plání hosté mají nádherný výhled na záliv Pag, stejně jako pláže skryté za skalami. Zvláštní krása těchto oblázkových pláží dává jen skály, které je obklopují, a skrývají své koupající se před zvědavými výhledy. Pokud máte rádi méně davů a smysl pro intimitu, pláže v Bošani jsou pro vás ideální. Pláž Bošani nenabízí stravovací zařízení ani některé vodní zábavy, ale pro klidnou atmosféru a potěšení z ticha jej ani nepotřebujete. Doporučení: Pokud jste na ostrově Pag, navštivte pláž Beretica. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala