Pláž Záliv Klancac Brseč

# Pláž Záliv Klancac Brseč

Istra

Brseč

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Pláž - Klančacská zátoka Brseč je považována za jednu z nejkrásnějších pláží na Jadranu. Krásná malá pláž s čistou vodou s mírným sklonem. Na pláži nejsou žádné služby a v blízkosti pláže není parkoviště. Na třech stranách obklopených skalami, na podlaze bílé oblázkové svahy okouzlující v křišťálově čistém zeleném moři.Plaza Klančac jak se dostat Vidět polohu pláže na mapě. Pláž se nachází několik kilometrů severně od centra Brseče. Pláž je strmá a nepříjemná. Pláž trvá několik minut pěší turistikou. V blízkém lese v pozadí je přirozený stín. Na pláž se dostanete pěšky nebo lodí nebo lodí.Od Brseče je možné dosáhnout ublížením úzkého ulici přes 1 km dlouhý. Můžete zaparkovat auto na začátku té ulice a pokračovat pěšky.

Můžete také jít po hlavní silnici, ale silnice je úzká a vedle ní není žádné parkoviště, s výjimkou několika rozšíření, kde můžete zaparkovat auto. Pokud najdete parkoviště podél silnice, je na pláži přibližně 200 metrů. Pláž je velmi krásná, z bílého kamene a obklopena skalami. Je asi 40 metrů dlouhý, 4 až 10 metrů široký, ideální pro 50 osob. Velmi málo stínu, pokud se rozhodnete jít tam, dejte slunečník.

Na pláži je toaleta (platí 2 kuna). vlevo je prodejce nápojů, zmrzliny a kávovaru.Podobné pláže v okolí Ubok a Jelenšćica

Plaža Klančac Brseč obrázky


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala