Pláže Ubok a Jelenscica Brseč

# Pláže Ubok a Jelenscica Brseč

Kvarner

Mošćenička Draga

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Uboka a Jelenšćica jsou dvě pláže v zálivu mezi Brsecem a Mošćeničkou Dragou. Pláže jsou ve skutečnosti malé oblázkové zátoky obklopené skalami a zelení. Mnoho z těchto dvou pláží bude říkat, že patří mezi nejlepší pláže na Istrii a na Kvarneru. Na pláži se dostanete pěšky pouze na silnici, když vystoupíte z cesty Rijeka - Pula, druhou možností je loď. Brsečská pláž jak se dostat na Klančec, Ubok a Jelenšćica Podívejte se na pláž Ubok na mapě, vedle je Jelenšćica bay. Jednou z populárních zátok v Brseci je pláž - záliv Klancac, který je považován za jednu z nejkrásnějších pláží na Jadranu. Na třech stranách obklopených skalami, na podlaze bílé oblázkové ledovce ponořené do křišťálově čistého nazelenalého moře. Na pláž se dostanete jen pěšky přes lesy, pokud sestupujete ze silnice nebo lodi. Místo na pláži naleznete na mapě.

Čisté vody, málo turistů kvůli přístupnějším, v pozadí stínových lesů jsou charakteristiky pláže. Silný přístup činí pláže méně přístupné. Snižování / stoupání vyžaduje silnou obuv a trvá asi 5 minut. Parkování je k dispozici pouze na hlavní silnici.


Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala