Pláž Trstenica - Pelješac

# Pláž Trstenica - Pelješac

Južna dalmacija

Orebić (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Orebić
16.03.2017. 08:46 dodajeIvan

Pokud jedete z pobřeží do Orebic, jedná se o první pláž, která narazíte na místo, které je uvedeno výše. Pláž Trstenica je oblíbená a je vždy dobře navštěvovaná. Je vyroben z většího štěrku, ale pod mořem je písečný. Přístup je jemný, s množstvím výhod pro děti a zábavu pro ty, kteří plavou méně těžce. Mírně větší hloubka již přichází, vhodná pro zkušené plavce. K dispozici je také vodní park u moře, dělat zábavu pro děti, a odpočinek pro rodiče bezstarostné a kompletní. Na pláži není mnoho stínu, ale pokud budete potřebovat, můžete si pronajmout slunečníky. K dispozici je také bohatá nabídka na pláži, a tak se zmíníme o kempu Dalmata, apartmánech a vodním sportovním středisku Orebić. Jen o něco dál, asi 5-10 minut lehkých procházek je také taverna s bohatou nabídkou jídel a nápojů. V blízkosti restaurace je další kemp Trstenica.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala