Pláž Vala Pelješac

# Pláž Vala Pelješac

Južna dalmacija

Orebić (Pelješac)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Orebić
16.03.2017. 08:22 dodajeIvan

Bylo by zábavné říci, že je to jedna z nejkrásnějších pláží na našem poloostrově. Pláž Vala se nachází na jižním pobřeží poloostrova mezi Orebicem a Podobučem. Je krásně zdobené, čisté a velmi oblíbené. Vedle pláže jsou kempy, apartmány a plážový bar. Nabídka je špičková, zvláště pokud ji přidáme do jaderského potápěčského centra. Můžete také vyzkoušet potápění, abyste viděli, jaký druh rostlinného a zvířecího světa létáte dole. Pokud vidíte přiložené fotografie, můžeme se shodnout, že naše pláž je krásně kontrastována zelení zezadu, která se pěkně zlomí do kamenné stavby, pokračující po štěrku, který končí v moři. Moře je velmi čisté, klidné a příjemné. Barva moře závisí na poloze a síle slunce. Tmavě modré tóny jsou kresleny, které mohou mít někdy tmavé odstíny zeleně. Pokud nás navštívíte, jsme přesvědčeni, že si užijete, máte čas na odpočinek a zábavu. Nabídka jídel a nápojů je u nás skvělá. Tady máte všechno. No tak, postaraj se o sebe a uvolni se. Zábava a odpočinek jsou zaručeny. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala