Městská pláž v Slanu

# Městská pláž v Slanu

Južna dalmacija

Slano

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Slano
15.03.2017. 10:21 dodajeIvan

Hlavní pláž v Slano, která se nachází v blízkosti luxusního hotelu Admiral Grand Hotel, je oblíbeným místem pro koupání a opalování hostů pobývajících v blízkosti. Samotný výhled na pláž mluví dostatečně velkou popularitou i různorodým obsahem. Na pláži si můžete pronajmout lehátka, deštníky, jízdní kola na vodě nebo jiné zábavné vybavení. Areál plavců je označen tak, abyste se neobtěžovali menšími loděmi, které jdou do přístavu a zpět. Pebble je tato pláž s betonovou plošinou na jedné straně. Moře je mělké podél pobřeží a je vhodné pro děti a lidi, kteří plavou méně těžce. Pokud navštívíte Slano, zastavte se na této pláži. Vychutnejte si výhled, nebo se připojte k plavání v moři. Těšíme se na váš příjezd. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala