Pláž Stijene Pasjača Popovići

# Pláž Stijene Pasjača Popovići

Južna dalmacija

Mlini

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Mlini
13.03.2017. 10:17 dodajeIvan

Pláž Pasjača nebo stará skála Pasjača je místo, které je zdánlivě nezajímavé, ale přesto se může pochlubit příjemnou atmosférou. Kdo miluje přirozené prostředí, trochu soukromí a méně davů, nechte to na naší pláži a užijte si dovolenou. Pláž je velmi izolovaná, ale stále má malou pěší cestu. Zajímavé je, že jedna část cesty vstupuje do skal, přes tunel, a končí znovu na strmých skalách obklopujících pláž. Když přijdete na pláž, budete přivítáni malým oblázkem a krásným mořem. Není tu žádný velký dav, ačkoli je velmi malá šance, že budete postupně sami. Tato pláž je atraktivní díky své poloze a přírodnímu prostředí. Během letní sezóny je mnoho návštěv, ale lidé z sezóny zaznamenávají neuvěřitelné fotografie pod vysokými útesy. Když půjdete na pláž, vezměte si vše, co budete potřebovat. Nejste blízko ke stravovacím zařízením ani k jinému obsahu, který lze nalézt na plážích v osídlených částech našeho pobřeží.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala