Pláž Plava Laguna Beach Krknjaši Veli Drvenik

# Pláž Plava Laguna Beach Krknjaši Veli Drvenik

Srednja dalmacija

Drvenik Veli (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Pláž Krknjaši - Plava Laguna se nachází na ostrově Drvenik Veli. Je velmi oblíbený, a to jak pro hosty sousedních apartmánů, tak i pro plavčíky. Nachází se ve vynikající poloze, má čisté moře krásných barev s vhodnou hloubkou pro ukotvení a plavání z lodi. Moře je teplé, velmi čisté a velmi tiché. Pláž je tvořena větším balvanem, je prostorná a pestrá. Jedna část pláže je v přírodním stínu, zatímco na jiných místech je slunečná po celý den. Slunce se však nemusí příliš bát, protože v pozadí je dobře upravený strom, který se můžete skrýt. Stravovací zařízení bude následovat pláž a potěší každý host s jejich nabídkou. Vedle osvěžujících nápojů je nabídka jídel vynikající a pestrá. Všichni najdou něco pro sebe. Blízko: Konoba Krknjaši, Ostrov Blue Lagoon Drvenik Veli, Krknjaš Ostrov Mali, Restaurace Mali Škava - Modrá laguna - Krknjaši

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala