Nejkrásnější pláže na ostrově Čiovo v Chorvatsku

# Nejkrásnější pláže na ostrově Čiovo v Chorvatsku

Srednja dalmacija

Čiovo (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Přinášíme vám seznam nejkrásnějších pláží na ostrově Čiovo s velkým počtem snímků pro každou pláž, popis a umístění. Více informací o každé pláži najdete kliknutím na odkaz pod obrázky každé pláže.

Nejlepší pláže na Ciovo - 20 nejkrásnějších plážích


Pláž Kava - Jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově Čovo je rozhodně pláž Kava. Nachází se na druhém konci, na východě a má výhled na město Split. Pláž je v neobývané části, oddělená a zcela obklopena přírodními krásami. Vedle pláže je k dispozici pouze jeden bar, kde se mohou koupat občané, kteří potřebují osvěžující nápoj. Barevný kontrast na pláži je něco opravdu okouzlujícího. Pláže, které chrání pláž, jsou částečně pokryté zelení a barva kombinovaná s štěrkem dává kompletní vizuální podívanou.Plaže na otoku Čiovo najljepše

Duga Cove na ostrově Čiovo je osamělá pláž - zátoka u Okrug Gornji, izolovaná a vhodná pro ty, kteří chtějí vychutnat klid a klid. Je zvýrazněn křišťálově čistou mořskou tyrkysovou barvou. Pláže v zálivu jsou rozmanité, od skalnaté, písečné a oblázkové. V zálivu není žádný dav nebo příliš mnoho plavců. Je umístěn na odlehlém místě a je proto vhodný pro radost a klid. Přestože se na pláž lze dostat po zemi, mnozí zde přijdou s loděmi.

Duga uvala Čiovo

Starý Porat je jedna z nejznámějších pláží v Čiově. To se nachází v Okrug Donji, v blízkosti místního malého přístavu. Dno oblázku v mořském dně poskytuje živé barvy, jak vidíte na fotografiích. Pláž samotná je oblázková, krásně zdobená přírodním stínem. Horn je vyroben z borových větví, které také dávají zvláštní vůni ve vzduchu. Vedle pláže jsou místní kavárny a bary, kde si můžete posedět a užít si výhled.

Plaža Stari porat Čiovo

Cove Tatinje Čiovo - Stačí se podívat na tuto odlehlou malou pláž. Pláž Tatinje se nachází v přírodním prostředí, v malé zátoce chráněné skalami, zatímco oblázky uprostřed. Vstup do moře je světlý a mořské dno je vyrobeno ze stejného štěrku jako samotná pláž. Voda je čistá, s krásnými tóny modrozelených odstínů. Nad pláží koruny se zelenými jehlami vás zatemňují.

Uvala Tatinje Čiovo

Pláž Vela Draga je izolovaná a je vyzdobena přírodním prostředím. Je vyrobena z dlažebních kamenů, štěrku a ohraničených skalami. Kolem pláže je borovice, ale na pláži není mnoho stínu. Pokud jste se rozhodli zde trávit den, budete potřebovat opalovací krém a pokud máte slunečník. Je to dobrá pláž pro všechny věkové skupiny, jednotlivce nebo rodiny s dětmi. Hosté zde pocházejí z ubytování v soukromí, z okolních osad a dalších z několika vzdálených míst. Všichni jsou vítáni a my vás chceme příjemný a příjemný čas.Plaža Vela Draga Čiovo

Pláž Labaduša v Čiově je velmi populární a oblíbená u mnoha. Nachází se v osadě Okrug Gornji, vedle stejného autokempu a je vybavena veškerým potřebným obsahem. Kromě kempu je pláž obklopena kavárnami a bary a restaurace s různými jídly. Nabídka je vynikající, stejně jako atmosféra a krása pláže budou nejlépe ilustrovat fotografie, které podporujeme.

Plaža kamp Labaduša Čiovo više slika


Mastrinka Čiovo - Pokud přijdete z pevniny a jdete po silnici Put sv. Kříž, při samotném vjezdu do vesnice Mastrinka, se setká s těmito nádhernými scénami u moře. Pláž, která okouzlí kolemjdoucí, se nachází v malé zátoce a je půvabný k čistému štěrku a křišťálově modrému moři. Můžete vidět nejkrásnější modré tóny na snímcích. Tato pláž je jedním z nejkrásnějších na ostrově Čiovo a nikdy není příliš přeplněná a bude vám dobře pro letní dovolenou. Je vyroben ze štěrku, který se nachází podél místní silnice a částečně slunečný po celý den.

Mastrinka Čiovo plažaPláž Guje Slatine Arbanija Čiovo - Tato krásná oblázková pláž se nachází na východním pobřeží Čiovo mezi Abaniem a Slatine. Pláž se nachází na pláži Beach Bar, plážový bar s krásným výhledem na moře a cenově dostupné ceny. Na jih od této pláže jsou pláže Martinka a Porat.Plaža Arbanija Slatine CiovoPláž Slatine - V obci Slatine na ostrově Čiovo leží stejné jméno, hlavní pláž. Je krásně zdobené, velmi dobře vybavené a samozřejmě oblíbené mezi turisty. Pláž je oblázková s příjemným přístupem k moři a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Tam je malý přístav v blízkosti, ale loď nebude obtěžovat hosty na pláži. Pláž se nachází v centru tohoto místa, což znamená, že jídlo a pití jsou k dispozici všem.

Beach Slatine CiovoPláž Rožac Okrug Gornji - Nad známou Copacabanou se nachází další krásná pláž na Čiově. Jedná se o pláž Rožac, vedle které je autokamp stejného jména. Pláž je prostorná, je z jemného štěrku a dobře slunná. V jedné části, kde se nachází zmíněný kemp, má pláž přirozený stín, ale mimo tábor budete potřebovat slunečník. Pokud jste hostem autokempy, můžete se s vámi volně dostat na pláž bez zvláštní přípravy a zavazadel. Když se dostanete příliš teplo, jen se vraťte a uchovejte se v přírodním stínu.
Pláž Bočići je jedna z největších, velmi populárních pláží na ostrově Čiovo, v blízkosti pláže Mavarštica. Pláž je, pokud se díváme na terén, s různým složením, takže může najít místa pro každého. Je částečně skalnatý, s betonovými opalovacími pláněmi a snadnějším přístupem k moři.

Plaža Bočići Okrug Gornji Čiovo


Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala