Pláž Kava Slatine Čiovo

# Pláž Kava Slatine Čiovo

Srednja dalmacija

Čiovo (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Čiovo
18.02.2017. 12:00 dodajeIvan

Jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově Čiovo je rozhodně pláž Kava. Nachází se na druhém konci, na východě a má výhled na město Split. Pláž je v neobývané části, oddělená a zcela obklopena přírodními krásami. Vedle pláže je k dispozici pouze jeden bar, kde se mohou koupat občané, kteří potřebují osvěžující nápoj. Barevný kontrast na pláži je něco opravdu okouzlujícího. Pláže, které chrání pláž, jsou částečně pokryté zelení a barva kombinovaná s štěrkem dává kompletní vizuální podívanou. Pokud chcete dobré fotky na dovolenou, máte spoustu míst, abyste si na této pláži mohli udělat skvělou fotografii. Vaši přátelé vás závidí a přejou si, aby přišli již v příštím letním období. Užijte si krásnou pláž na ostrově Čiovo. Těšíme se na váš příjezd.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala