Pláž Pine - Pine Beach Pakoštane

# Pláž Pine - Pine Beach Pakoštane

Sjeverna dalmacija

Pakoštane

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Pine Beach se nachází v blízkosti Pine Beach Pakoštane středisek a oblíbeným místem pro všechny hosty resortu, jakož i další hosté a hostitelé pro své kráse a rozmanitosti. Středem této pláže je malá písčitá zátoka, která je naprosto přirozená a je skutečnou atrakcí. Kolem písčitých zátok se nacházejí převážně skalnatou oblast, díly a štěrku a vše dohromady v borovém lese, která vede dolů k moři a poskytuje stín pro všechny hosty. Pláž je bohatá na sportovních zařízeních, takže si můžete vychutnat potápění, plachtění, windsurfing, jízda na kajaku, vodní park, basketbal, plážový volejbal nebo střelbu na cíl z povahy a šípy v oploceném areálu. V létě probíhají také přednášející a animátoři, kteří mají program pro děti i dospělé. Můžete pracovat s aerobními aktivitami v moři i mimo ni. Resort Pine Beach byl kompletně zrekonstruován a je nástupcem bývalého střediska Club Med. Co zvlášť udělá majitelům domácích zvířat, je, že jedna část pláže je určena pouze pro ně. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala