Pláž Skala Sveta Nedilja Hvar

# Pláž Skala Sveta Nedilja Hvar

Srednja dalmacija

Sveta Nedilja (otok Hvar)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná

Pláž je zcela v přírodním prostředí. Je zhotoven z malého bush, který je utlačován vlnami Jaderského moře. Kolem pláže jsou velké kamenné bloky a skály a jen trochu další vertikální stěna, která se dnes stala světovou atrakcí v lezení po laně. Mnoho z nich se v tomto sportu pokouší, samozřejmě, ti, kteří jsou zkušení a vědí, jak to udělat. Pokud přijdete na tuto pláž, budete se těšit na přírodní prostředí, samoty a zvuky, které pracují na vlnách. Když máte spoustu opalování, skočte do vody a ochlaďte. Pláž Skala nemá doprovodný obsah. Proto doporučujeme, abyste se přihlásili ke všemu, co potřebujete před příjezdem. Vezměte si s sebou vodu, opalovací krémy a něco k jídlu. Slunečník bude také užitečný, protože v blízkosti moře není žádný přírodní stín.

Nedaleko v okolí: zátoka Lučišće, pláž Lili pláž Jagodina.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala