Beach Prižinja

# Beach Prižinja

Istra

Rabac

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Rabac
07.04.2017. 08:09 dodajeIvan

V malé zátoce nad městem Rabac, podél ulice Prižinja tam je pláž stejného jména. Beach Prižinja se nachází v přírodním prostředí, mezi kameny a zelené větve. Oblázková je také velmi krásné. Pláž je ve skutečnosti velmi populární, velmi hojně navštěvované, jak můžete vidět z obrázků, které jsme si stanovili. K hlavní části sestupně betonových schodů, ale jakmile se dostanete na pláž, že zůstane až do konce dne. Jsme dobře vybavené, které si můžete vychutnat a plně využít denního slunce. Beach postříkání čisté a příjemné teplé moře. Barvy musí být krystal, různé odstíny modré a zelené barvy, v závislosti na intenzitě slunce. Tam na pláži a některé odstín, ale hlavní vyčnívající části je většinou pod sluncem. Přineste deštník, pokud ji máte v kombinaci s opalovací krém, který je vyžadován. Doufáme, že vás baví. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala