Pláž Čaklje - Podgora Chorvatsko

# Pláž Čaklje - Podgora Chorvatsko

Srednja dalmacija

Podgora

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Podgora
01.03.2017. 13:34 dodajeIvan

Pláž Čaklje se táhne přes záliv a jde do malého přístavu. Je dlouhá a může být přijata velkým počtem hostů. Pláž se nachází v samotné obci a je velmi bohatá svou nabídkou. Kromě pláže, kromě soukromého ubytování, máte k dispozici velké množství kaváren a restaurací. Zde si nenechte ujít nápoje a jídlo a pro zábavu je kamenná pláž a Jaderské moře. Na zadní straně pláže je skrytá betonová zeď, která je znovu zakryta v zeleni a skrývá hosty na pláži z kolemjdoucích. Takže máte nějaké soukromé místo na opalování a jste chráněni před kolemjdoucími u pláže. Moře je velmi klidné, mělké až k jednomu metru od břehu a pak už existují hloubky pro příjemné koupání. Pláž také zdobí různé slunečníky a jejich počet je ve prospěch naší pláže. Buďte jedním z našich spokojených hostů.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala