Camp Kamenjak Premantura Beach

# Camp Kamenjak Premantura Beach

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Premantura
31.03.2017. 14:24 dodajeIvan

Tato pláž je kompletně popsán svým názvem - Kamenjak je velmi pláž v kameni, konkrétně kamenné zdi. Na pláž se dostanete autem, necháte z kopce od pláže a pokračovat pěšky. Když se dostanete dolů k moři na Vás čeká velký kamenný povrch, a samozřejmě, že ne se jich dotknout. I když by to být jmenován plážový by k závěru, že to není jen cenově dostupný, je ideální pro opalování a koupání. Skalnaté povrchy jsou ploché a dokonalá tvář pro jednodenní opalování. V nevstoupí do prostoru, kde jemně skalnaté desky šikmé ponořené v moři. Tato pláž je obklopen přírodou a vše, co je v điru. Přijedete-li dobře vybavené a vzít s sebou věci, které můžete potřebovat. Za celý den se těší na slunci, je důležité chránit se proti slunečnímu záření, a měly by přinést dostatečné množství vody a další nezbytnosti. Pokud jste odvážnější, a nejsou hledají luxus v podobě barů a restaurací, tato pláž je ideální pro vás.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala