Uvala Runke Premantura

# Uvala Runke Premantura

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Premantura
01.04.2017. 08:16 dodajeIvan

Skryté v zátoce, v severní části Premantury, byla pláž Runke chráněna. Tam je pláž v zálivu stejného jména, a to je charakterizováno skalnatým břehem a zelení borovicových jehel. Kemp u pláže je velmi oblíbený. Hosté z celého světa přijíždějí k nám, aby zaparkovali auto ve stínu a užívali si čistého a velmi tichého moře. Zmínili jsme se o skalnaté pláži, ale musíme zdůraznit, že je stále snadné chodit a přístupné všem. Uložené skály, které se ponoří do moře, jsou skvělé pro denní opalování a příležitostné koupání. Nedaleko najdete zátoky Guvnina a Tašalera. Velké zelené korunky vám poskytnou přirozený stín a příjemnou vůni, která se rodí v pobřežní oblasti. Naše jachty přicházejí do našeho zálivu a celkový dojem našich jachet. Navštivte nás, relaxujte a odpočiňte si. Vychutnejte si naši pláž a udělejte skvělé fotografie z dovolené. Čekáme na vás.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala