Pláž Mala Kolumbarica Premantura

# Pláž Mala Kolumbarica Premantura

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Premantura
31.03.2017. 12:31 dodajeIvan

Little Bay Kolumbarica skalnaté pobřeží, s jedním malým oblázkové plochy, na kterých jmenovec pláž. Moře je čisté, ale také hluboký - ne pro skákání z vysoké skály. Stejně jako někteří přijdou na koupání a opalování na plíživé skalnaté povrchy, pojď sem a lidé, kteří potřebují dobrodružství. Skokem ze skály se stala populární ve světě, ale i zde se shromažďují odvážné a zkušené potápěče. Na pobřeží a moře jsou ideální pro sport, ale pokud nemají odvahu skočit sám, stojí za to přijít a vidět, jak jiní dělají. Na pláži nemáte luxus v podobě stravovacích služeb, což je důvod, proč je dobré se připravit před příchodem na pláž. Jakmile se však koupání a opalování, ale dostanete chuť na osvěžující nápoj, doporučujeme navštívit bar se nachází v blízkosti. 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala