Fields Beach Premantura

# Fields Beach Premantura

Istra

Premantura

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Premantura
31.03.2017. 11:14 dodajeIvan

Větší oblázky mezi skalními plochami jsou skvělým místem pro strávení času v klidu a pohodě. Více rozptýlené po pláži orná půda je čistá a příjemně teplá. Vstup do moře je snadné, a umístit na prostřední části pláže. Ty malý čiperný mohou najít své místo na okolních skalách. Přestože dálkový, plážový Orná půda je dobře-navštěvoval, a to přišlo pro všechny věkové kategorie. Za pláží dominuje zářivé zelené jehličí, zatímco moře pokračuje křišťálovou zelenou barvu, která vezme na modrý odstín v závislosti na hloubce moře. Pláž je krásná a to je důvod, proč mnozí raději. V blízkosti pláže nemáte luxus v podobě restaurací, což je důvod, proč vám doporučujeme na pláž se dostanete předem připravené. Pokud přijedete na jednodenní výlet, vzít s sebou všechny zásoby. Nyní zcela mimo dosah každodenního života.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala