Pláž Vrsi Mulo

# Pláž Vrsi Mulo

Sjeverna dalmacija

Vrsi

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vrsi
09.02.2017. 22:33 dodajeIvan

Pláž se táhne přes U Prince z Branimir Bay. To je méně rušná cesta, takže nebudete obtěžovat velkým hlukem. Kromě silnice se pláž táhne podél promenády, která je osvětlená v noci a je ideálním místem k chatování se zmrzlinou a krátkými procházkami. Moře sužuje oblázkové pobřeží a na některých místech jsou betonové části, které jsou spojeny malými rybářskými čluny. Tam je pláž a zeleň, ale pro koupající je nedostatek stínu. Na stín budou vyžadovány sluneční paprsky a sluneční clona jako ochranu před slunečním zářením. Pár plážových laviček poskytne prostor k posezení a vychutná si pohled na záliv. Pokud chcete občerstvení s nápojem nebo chutným jídlem, můžete lehce projít snadno do nedalekých restaurací.
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala