Pláž Ričina Nin Vrsi

# Pláž Ričina Nin Vrsi

Sjeverna dalmacija

Vrsi

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Vrsi
09.02.2017. 22:19 dodajeIvan

Mimo vesnice, vedle Vrs nedaleko Niny, byla pláž Ričina skrytá. Ve skutečnosti je Ričina místem pro kempování a opravdové milovníky přírody. Malá zátoka ukryla písečnou pláž, která na první pohled okouzlí každého. Pláž je opravdu reprezentativní, zachovaná v přírodní kráse, obohacená jen několika slunečnicemi z palmových listů. Během sezóny můžete vidět stany, lehátka a mnoho dalších plaveckých zařízení na pláži. Na pláži se dostanete autem a někteří hosté jsou vděční svým plachetnicím nebo malým jachtům. Každý, kdo má rád přírodu, se zde těší. Jste ukrytý před zvědavými kolemjdoucími. Pláž je z jemného písku a štěrku. Hřbet je zelený od nízké trávy a trochu dále na skalnatých kopcích. Kamenná útesová scéna tahá četná auta v pozadí a koupací obleky hostů na pláži.

 

Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala