Beach Martulina Peroj Croatia

# Beach Martulina Peroj Croatia

Istra

Rovinj

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Rovinj
28.03.2017. 14:17 dodajeIvan

Malé město Barban na Istrii má velmi velký a velmi pěkné pláže. Jeho pláž je vyroben z hrubého štěrku, ploché a prostorný. Mírný přístup k moři, aby si všichni, a okolní restaurace nabízí skutečně pro každého něco. Kromě toho, že se můžete posadit a ochladit s pitím, během sezóny, ve večerních hodinách na naší pláži je často živá hudba. Zde mají mladí lidé a ti o něco starší. Promenáda, která se táhne pláž vynikající přijde na procházku po příjemném rozhovoru. Při pohledu směrem k moři uvolňuje, a to je zvláštní část dovolené za mnohé z našich hostů. Doufáme, že budete přijít a zažít kouzlo našeho pláže. Beach Martulina je novinkou pro sezónu v roce 2016 a obohacena o nový obsah, který potěší všechny hosty.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala