Pláž Poljana Ugljan

# Pláž Poljana Ugljan

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Ugljan
03.02.2017. 15:22 dodajeIvan

Na tomto místě Poljana skryje tuto krásnou malou pláž. Čisté moře, teplá voda a teplé oblázky jsou hlavními prvky pláže, ale v pozadí má velký přírodní odstín borového lesa. Nachází se v bezprostřední blízkosti parku Poljana na ostrově Ugljan. Již jsme se zmínili, pláž je nádherná s nádherným mořem a vlny, které otevírají velké oblázky. Borový les se nachází v pozadí pro stín, zatímco pláž v kontaktu s mořem je vždy slunná. Moře je hluboko uprostřed, s mírnou kapkou a je ideální pro potápění. Pokud máte rádi zkoumání pod hladinou moře, máte zde dostatek hloubky. Navíc bohatý podvodní život vám poskytne potěšení z výzkumu. Na poljane pokračujte k Preko, navštivte pláže v Preku nebo navštivte nedalekou pláž Sutomiščica.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala