Malá Sabuša Kukljica Ugljan pláž

# Malá Sabuša Kukljica Ugljan pláž

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Ugljan
04.02.2017. 11:05 dodajeIvan

Vedle zálivu Vela Sabuša a jeho stejnojmenné pláže, o něco dále na severu je Mala Sabuša. Tato zátoka je docela nepřístupná, a proto ji navštíví pouze dobrodruzi nebo vlastníci lodí. Je vhodný pro plachetnici nebo menší jachtu a těšit se na klid a samoty. Přestože moře je okouzlující, prostředí je naprosto přirozené, jen málo zde přijde. To je důvod, proč se poznáte jako dobrodružný duch, navštívit tuto pláž. Záliv Mala Sabuša se nachází na jihozápadní straně ostrova Ugljan, mimo osady. Do zátoky vede makadamová cesta, ale jedna část bude stále muset projít pěšky. Jiní hosté přijdou na vlastní, nebo pronajaté lodě. Nedaleko pláže máte kavárny nebo restaurace. Vezměte si jídlo, opalovací pomůcky a všechny další věci, které potřebujete s sebou. Doufáme, že přijdete. Podívejte se na další pláž v Kukljici.

 

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala