Pláž Sušica Ostrov Ugljan, Camp Porat

# Pláž Sušica Ostrov Ugljan, Camp Porat

Sjeverna dalmacija

Ugljan (otok)

Pošalji svoj sadržaj

Komentář nebo Upgrade this article, napsat nový. Registrace není nutná
článek
Pozice
Ugljan
02.02.2017. 16:04 dodajeIvan

Na ostrově Ugljan leží tato krásná skalnatá pláž. Pláž Sušica je přirozeně skalní, ale je místy dlážděna. Je proto přístupný a vhodný pro koupání a lazování za silného slunečného dne. Na pláži není žádný přirozený stín, ale stále je tu hustý les, který vás uchrání. V blízkosti pláže se nachází automobilový tábor Porat, velmi oblíbený a vybavený všemi potřebnými potřebami pro své hosty. K dispozici je také oblíbená zátoka Kažot Muline. Kemp je ohraničen kamenným plotýnkem, ale je velmi blízko k moři a je proto vhodný pro plavce. Jasné moře je obzvláště prominentní v této části ostrova, a to, co byste měli očekávat - viz fotogalerii, kterou vám přinášíme. Moře je zde opravdu krásné, čisté a příjemně teplé. Jedná se o východní stranu ostrova, který vyhlíží na pevninu. Užijte si výhled na Zadar, nebo jen zavřete oči a odpočiňte si v mysli. Všechny pláže Ugljan.

Privatni smještaj direktno od vlasnika na www.SMJESTAJ.com.hr/trazi
Prati nas na facebooku za više članaka o Hrvatskoj. Podijeli ovaj članak klikom na gumbe desno. Hvala
  Upgrade this article

Bio si na ovom mjestu? Podijeli s nama svoja iskustva ili fotografije.
Napiši svoju verziju članka. Nagrađujemo vlasnike apartmana.

Pišete kao gost. Registrirajte se ili prijavite i potpišite vaš tekst sa vašim imenom ili nickom i zadržite opciju editiranja unosa u bilo koje vrijeme.
Ako ste vlasnik apartmana koji je oglašen na rezerviraj.hr, link prema vašem oglasu će biti ispod teksta koji unosite kao nagrada za vaš trud.
Gost
odaberi sliku sa računala